OKEY OYNA IçIN 5-İKINCI TRICK

okey oyna Için 5-İkinci Trick

okey oyna Için 5-İkinci Trick

Blog Article

106 adet taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Teselsül size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında kumar cok guzel

Okey plus oyununu mobil telefondan oynamak muhtevain çoğu site, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şpeş koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek oyun oynama şansını elde edersiniz.

Kaşkariko tutkunları ve okey oyna ile hin iletmek isteyenler karınin online olarak sahne oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Her bir elde farklı bir eş taşları dağıtır. Piyes yuvarlak sistemde sıra ile ve makul bir düzende ilerlemek zorundadır.

Yaramaz gençlik artık yetişhınç hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan berenarı haz alacaksınız.

Klasik okey farklı olarak eğer nüfus yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde başka bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda sözır.

İşlerinizi kolaylaştırmak için kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile daha da eğlenmenizi katkısızlayacak olan adresleri elden görüşme edebilirsiniz.

- Tahtanızda konuinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cenahındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında hizmetine yaramayan taşını sağ kendi sağ yöreındaki alana bırakıyor.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tamamını bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden doğacak olan taşları izleme etmelisiniz.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna üzere bir istekte mi bulundunuz? Özellikle hummalıldığınız vakitleri kullanmak istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu hile tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile meccanen (ücretsiz) okey oynamak ciğerin hemen fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Masa oyunları arasında alan kayran okey salonları ile ilişkin zaruri bilgileri iktisap etmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek muhtevain üyeliklerinizi başlangıçlatacağınız sitelere giriş okey oyna yapmanız gerekmektedir.

şart esnasında belirttiğiniz evetşın güzel olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın sevap olmadığını üstelik edersek, hesabınızı yama hakkımızı saklı meblağız.

okey net

Report this page